top of page

Klokánek Štěrboholy jede na 42. SILMET Rally Příbram.

V rámci příprav na 42.SILMET Rally Příbram hledal organizační výbor způsob, jak tu naši rally ozvláštnit. A jelikož jsou v organizačním výboru samí pozitivní lidé, byla nasnadě myšlenka ukázat 42. SILMET Rally Příbram někomu, komu se to jinak těžko splní. A tak vznikl záměr pozvat na 42. SILMET Rally Příbram děti, které nemají nyní nikoho, kdo by jim tento krásný sport ukázal, nikoho kdo by se o ně v tuto chvíli postaral. A to děti z Klokánku Štěrboholy.


Proč zrovna tyto děti?

Důvod je prostý. Jeden z členů organizačního výboru dlouhodobě podporuje tento Klokánek, a tak vznikla tato myšlenka.


Co to bude obnášet?

Skoro nic. Je dohodnuta autobusová doprava, která děti z Klokánku Štěrboholy vyzvedne v soboru 22.7.2023 (to se jede naše 42. SILMET Rallye Příbram) a doveze je bezpečně na druhou rychlostní zkoušku.


Proč tam?

Protože na této rychlostní zkoušce je V.I.P místo a tyto děti si zaslouží jen to nejlepší.


Jak je na toto VIP místo pustí ?

Naše tiskové středisko zajistí, že budou pro děti z Klokánku Štěrboholy a jejich doprovod připraveny speciální visačky, které jim umožní vstup na V.I.P. divácké místo na rychlostní zkoušce. Přímo na místě se pak o děti postará činovník ředitelství.


Co po skončení RZ 2?

No, co… Rally není jen o soubojích na trati rychlostních zkoušek. A tak děti nastoupí zpět do autobusu a převezeme je do servisní zóny na letiště v Dlouhé Lhotě. Zde se opět s visačkami, vydanými naším tiskovým střediskem, dostanou do této servisní zóny. Zde jim bude po dohodě se závodním týmem Honzy Dohnala a za asistence vedoucího servisní zóny ukázán servisní kamion, servisní zázemí a bude jim umožněna prohlídka ostatních závodních vozů. Vše za dodržení maximální bezpečnosti a při co nejmenším omezení prací servisních týmů. Po prohlídce zázemí závodních týmů bude našim milým hostům nabídnuto občerstvení a bude následovat bezpečný přesun do autobusu a odjezd zpět do Klokánku Šterboholy.


Co si od nás děti z Klokánku Štěrboholy odvezou?

Doufáme, že spoustu krásných zážitků a příjemně strávených chvil, které jim alespoň na malou chvilku umožní zapomenout na jejich životní úděl. A také spoustu dárečků, které připraví náš tiskový odbor, za přispění organizačního výboru, v čele s Petrem Šefrem.


Dnes byla paní ředitelce Klokánku Štěrboholy, paní Mgr. Petře Vídeňské předána patřičná výbava a dárky pro naše malé návštěvníky 42. SILMET Rally Příbram. Děti budou mít vlastní VIP visačku hosta rally, vestu abychom na ně dobře viděli a mnoho dalších doplňků a dárků z kolekce Rally Příbram. Těšíme se na naše malé návštěvníky.


http://klokanek-sterboholy.cz/
Comments


Recent Posts
Archive
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page