Přihláška na 38. SVK Rally Příbram

Tak co, už jsi četl, Zvláštní ustanovení ? :-) Pokud ano, pak nic nebrání tomu, aby jsi se přihlásil na 38. SVK Rally Příbram. Tak klikni a přihlaš se zde.

38. SVK Rally Příbram zve posádky na letošní závěrečný podnik, nejenom na MČR v rally …

Zatímco soutěžní posádky teprve pomalu vychládají z horké Barum Rally, provozní teplota organizačního výboru 38.SVK Rally Příbram naopak pozvolna vzrůstá, spolu se zvyšujícím se úsilím, které věnuje přípravě a zajištění svého příbramského podniku. Do startu zbývá již jen 5 týdnů. Co dělat pět týdnů na dovolené si neumím představit (bohužel), ale co vše se musí stihnout za pět týdnů před startem 38. SVK Rally Příbram, víme celkem přesně. Základním materiálem pro každou Rally jsou „Zvláštní ustanovení“. Taková bible, pravidla. Na www.rally-pribram.cz, v sekci soutěžící, jsou již uveřejněna ZU pro všechny vypsané poháry. Jen to, proboha, aspoň čtěte, když chcete jet závodit. Opravdu se to nepíš

Zvláštní ustanovení 38. SVK RALLY Příbram 2017, memoriál Antonína Bergera

Zvláštní ustanovení, schválená Autoklubem české republiky, je možné stáhnout na odkazu níže. Letošní 38. ročník se uskuteční jako memoriál Antonína Bergera. Antonín Berger nás v červnu letošního roku, uprostřed příprav na tuto rally navždy opustil, ale v našich srdcích vždy zůstane a bude nám nadále oporou a vzorem při pořádání rally v Příbrami. ZU v PDF ke stažení zde.

Zatím žádné tagy
  • Facebook Basic Square
Recent Posts
Featured Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us