Přihláška a zvláštní ustanovení 37. SVK Rally Příbram

Dnešním dnem již je možné se přihlásit na 37. SVK Rally Příbram vyplněním elektronické přihlášky. Přihláška je k dispozici zde. Dalším potřebným dokumentem jsou zvláštní ustanovení ,která jsou k dispozici zde. Všechny potřebné informace a dokumenty pro posádky budou průběžně přidávány do záložky Soutěžící.

Přípravy 37. SVK Rally Příbram jsou v plném proudu

Již jen několik týdnů zbývá do startu 37. SVK Rally Příbram, a tak jsou přípravy a organizace soutěže v plném proudu. Byla schválena zvláštní ustanovení k rally. Soutěž je zařazena do Mistrovství ČR v rally, Mistrovství ČR v rally historických automobilů, České Trophy – Rally pravidelnosti a tradiční součástí je i závod Rally Legend. Trať již má svoji definitivní podobu, všechna potřebná povolení a razítka jsou již na svých místech, a můžeme tak poodkrýt některá fakta. 37. SVK Rally Příbram bude zahájena předstartovní show s představením vybraných posádek v pátek 30.9.2016 od 17 hodin na náměstí TGM v Příbrami. První rychlostní zkouška odstartuje v sobotu 1.10.2016 v 8:38 v Bohosticích. Zkla

Bezpečnost, je to nejdůležitější ...

Bezpečnost při Rally je pro nás velmi důležitá. Proto prosím věnujte pozornost následujícímu videu, ve kterém Vám Ti nejlepší z našeho současného rallysportu poví něco o tom, co je důležité a čemu se při návštěvě rally naopak vyvarovat. A jak se o Vaši bezpečnost starají pořadatelé. O průběhu jejich školení se dozvíte v dalším videu.

Zatím žádné tagy
  • Facebook Basic Square
Recent Posts
Featured Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us