Fotosoutěž - vyhodnocení

Děkujeme všem příznivcům 37. SVK Rally Příbram, kteří se zúčastnili naší fotosoutěže a zaslali nám své fotky z průběhu letošní rally. Celkem dorazila téměř stovka fotografií a vybrat z nich jen tři, byl pro organizační výbor celkem těžký úkol. Ale i s tímto úkolem jsme si poradili a můžeme Vám nyní představit vítězné snímky a jejich autoři již se mohou těšit na hodnotné ceny, které pro ně máme připraveny. 1-. místo - Michal Prokop 2. místo - František Žeha 3. místo - Soňa Kopsová Výhercům gratulujeme a budeme je kontaktovat za účelem dohodnutí převzetí cen. Všem ostatním velice děkujeme za jejich pěkné fotky a rádi je využijeme při propagaci naší rally.

POHÁR STAROSTY MĚSTA SEDLČANY

POHÁR STAROSTY MĚSTA SEDLČANY byl vyhodnocován ze sedlčanských rychlostních zkoušek, tedy absolutní pořadí z dosažených časů v rychlostních zkouškách č. 10, 11, 13 a 14.

AKTUALITA

ZRUŠENÍ RZ5 Bohostice - Milín z bezpečnostních důvodů. V prvním průjezdu pět posádek překročilo maximální povolenou průměrnou rychlost 120km/hod. Trať rally zůstane nezměněna. RZ5 se projede volným průjezdem. Děkujeme za pochopení.

Zatím žádné tagy
  • Facebook Basic Square
Recent Posts
Featured Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us