Tradiční Fotosoutěž i letos

I v letošním roce jsme pro Vás připravili fotosoutěž, ve které můžete vyhrát zajímavé ceny od našich partnerů, kterými jsou Hajsel Motorsport, ACN Group s.r.o. a Vinotéka Bobule. A o co se soutěží a jaké jsou podmínky ? Najdete zde.

Rozmístění posádek v servisním areálu Dlouhá Lhota

Servisní areál na letišti v Dlouhé Lhotě bude pro týmy a jejich doprovody otevřen v pátek 24.7.2020 od 10:00. Dříve není vjezd do areálu možný. Do servisu bude vjezd umožněn pouze vozidlům s platným označením, které posádka obdrží při Administrativní přejímce. Bez tohoto označení nebude vozidlo do areálu vpuštěno. V případě problémů s vjezdem do servisu s platným označením, nebo při hledání své pozice v servisu kontaktujte vedoucího servisního areálu na telefonu 603 260 005. Své místo v servisu zjistíte v tabulce Rozmístění posádek v servisu dle čísel. Kde vaši Pozici najdete zjistíte v Plánku servisu.

Prováděcí ustanovení č.1 (Covid opatření, servis bez přístupu diváků, změna času přejímek)

Soutěžící, jezdci, jejich doprovod, činovníci, pořadatelé a ostatní personál jsou povinni dodržovat soubor hygienických opatření podle aktuálních předpisů Ministerstva zdravotnictví. Pořadatel se po zvážení všech okolností rozhodl, že v letošním roce nebude povolen přístup diváků do servisu. Vstup je povolen pouze týmovému personálu a soutěžícím. V servisních areálech je nutné dodržovat rozestupy min. 2 m mezi jednotlivými stáními soutěžních týmů. Více v prováděcím ustanovení číslo 1

Program rally v prodeji

V prodeji je od dnešního poledne oficiální program 40. BOHEMIA Drive rally Příbram. Naleznete v něm mimo jiné celkovou mapu soutěže, mapy rychlostních zkoušek, časový harmonogram a popis diváckých míst a přístupu k nim. Prodejní místa: OMV Příbram - Evropská ulice (49.6668614N, 14.4235217E) BENZINA Sedlčany - Církvičská ulice (49.6954183N, 14.0069800E)

Mapy a časový harmonogram

Mapy rychlostních zkoušek, celková mapa, časový harmonogram a bezpečnostní pokyny pro diváky. Vše naleznete zde.

Uzavírky silnic v průběhu 40. BOHEMIA DRIVE Rally Příbram

Dne 25. července 2020 budou posádky 40. BOHEMIA DRIVE RALLY PŘÍBRAM projíždět po trase soutěže, která vede v blízkosti Vašich nemovitostí (dům, chalupa, chata, zahrada či pole) a někdy přímo sousedí s trasou rychlostní zkoušky. Dovolte nám několik krátkých informací. Jsme si vědomi, že ne všichni občané mají motoristický sport rádi a těžko se s omezením pohybu osob i vozidel smiřují. Přesto věříme, že zvítězí tolerance. Traťě rychlostních zkoušek jsou absolutně uzavřené pro veškerý provoz a po uzavřené trati se nesmí nikdo pohybovat. V zájmu bezpečnosti Vás i ostatních účastníků rally je nutné bezpodmínečně dodržovat pokyny pořadatelů a orgánů Policie ČR, popřípadě MP. Soutěžní vozy start

Zatím žádné tagy
  • Facebook Basic Square
Recent Posts
Featured Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us