Buďte na 37. SVK Rally Příbram v obraze s aplikací RALLY4NOW!

Chcete si ještě více užít 37. SVK Rally Příbram? Tak mějte k dispozici všechny aktuální informace a to přímo ve vašem mobilu. I na SVK Rally Příbram totiž funguje bezplatná aplikace RALLY4NOW, http://www.rally4now.com/cs/ . Nejenom, že jejím prostřednictvím okamžitě vidíte průběžné i celkové výsledky a aktuální zprávy od jednotlivých posádek. RALLY4NOW vás také dokáže spolehlivě navigovat přímo do vámi zvolených diváckých míst a elegantně se přitom vyhne všem uzavírkám spojených s populární zlínskou soutěží. To vše snadno a rychle. Aplikaci bezplatně stahujte na App Store a Google play. RALLY4NOW funguje na mobilních telefonech se systémem iOS i Android a vyžaduje pouze připojení k internetu

Divácká místa

Bezpečnostní informace pro diváky a doporučení diváckých míst

Rozmístění v servisu

Na odkazu najdete plánek servisu s čísly jednotlivých boxů a na další stránce tabulku přidělených čísel boxů ke startovním číslům.

Program 37. SVK Rally Příbram je již v prodeji

Program rally včetně map, časového harmonogramu, popisu diváckých míst a seznamu přihlášených posádek již je v prodeji na těchto místech: Příbram - čerpací stanice OMV - ulice Evropská (GPS: 49.6954603N, 14.0071125E) Sedlčany - čerpací stanice Benzina - ulice Církvičská (GPS: 49.6668517N, 14.4236019E) Milín - čerpací stanice Silmet - sjezd na silnici R4 (GPS: 49.6385728N, 14.0492478E) Jince - čerpací stanice EVAPP - ulice Slavíkova (GPS: 49.7826042N, 13.9840603E)

Seznam přihlášených posádek

Zde najdete seznam přihlášených posádek s přidělenými startovními čísly. V pátek před rally zveřejníme seznam převzatých posádek.

Hvožďanská rychlostka

Protože zbývá pár dní do startu 37. ročníku SVK Rally Příbram, dovolil jsem si popsat RZ 2. a 6., které se jedou dopoledne a odpoledne 1. října v okolí Hvožďan na jihu okresu. Věřím, že snad pomůžu některým divákům v orientaci. Je to pohled rally fandy, který zde žije pár desítek let a trasu dobře zná. Rychlostka je polookruhová. První část tvoří okruh z Hvožďan do Pozdyně, pak na křižovatku ke Starému Smolivci a zpět do Hvožďan. Ten se jede dvakrát. Z diváckého hlediska by mohla být zajímavá náves a okolí radnice, ale protože bezpečnost vyžaduje velké únikové zóny, diváci budou daleko. Je to taky spíš pro místní, protože obec bude úplně uzavřená a nedostupná. Na návsi budou soutěžící objížd

FOTOSOUTĚŽ - Příprava a průběh 37. SVK RALLY PŘÍBRAM

Stejně jako v minulých ročnících jsme pro Vás připravili Fotosoutěž o zajímavé a hodnotné ceny od našich partnerů. Foťte a vyhrajte. Na Vaše zajímavé fotografie z průběhu a příprav 37. SVK Rally Příbram se již těšíme. Podrobnosti naleznete zde.

Uzavírky silnic v průběhu 37.SVK Rally Příbram (Aktualizace)

<<< AKTUALIZACE PŘÍSPĚVKU >>> V souvislosti s konáním 37.SVK Rally Příbram dojde k dopravním omezením v obcích a městech, kterými povede trať letošního ročníku Rally. Za vzniklé komplikace se všem obyvatelům dotčených obcí omlouváme a děkujeme jim za jejich shovívavost a pochopení. Na všech vjezdech na uzavřené komunikace bude podle významu vjezdu na uzavřenou komunikaci dopravní značka nebo páska s upozorněním na konanou akci. Dotčené OU vydaly souhlas s pořádáním akce a občané dotčených obcí budou informováni oznámením. Dopravní značení podle schváleného DIO bude provádět Údržba silnic s.r.o. Osečany. Přehled uzavírek v PDF můžete stáhnout kliknutím na obrázek výše.

Předstartovní SHOW

30. září Vás zveme na předstartovní show, která odstartuje letošní 37. SVK Rally Příbram. Začínáme v 17:00 na náměstí T.G.M. v Příbrami. Představíme Vám výběr startujících posádek a vyslechnete si jejich plány a očekávání na závěrečnou soutěž seriálu Mistrovství ČR. Moderují Josef Peták a Karel Špaček.

Zatím žádné tagy
  • Facebook Basic Square
Recent Posts
Featured Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us