​37. SVK Rally Příbram - úvodní informace

July 22, 2016

 

   Po loňském výpadku naší Rally Příbram z kalendáře automobilových soutěží, kdy se bohužel nepodařilo zajistit potřebný rozpočet na její uspořádání, jsme velice rádi, že široké veřejnosti a motoristickým fanouškům můžeme oznámit, že v roce 2016 se Rally Příbram uskuteční a do Příbrami a jejího okolí se vrátí. Letošní, již 37. Rally Příbram, se tak opět zapíše do historie našeho města, které v tomto roce oslaví své významné jubileum.
 
   37. Rally Příbram, závod Mistrovství České republiky v Rally a Mistrovství ČR v rally historických automobilů, pro letošní rok získala podporu významného partnera, společnosti SVK Elektronik, s.r.o., která již 20 let figuruje na trhu s průmyslovou elektronikou. Vzhledem k této spolupráci a podpoře, kterou společnost SVK Elektronik, s.r.o. naší rally projevila, ponese letošní ročník rally v Příbrami název „37. SVK Rally Příbram“.

  Nad letošním ročníkem 37. SVK Rally Příbram převzalo záštitu i město Příbram, které v letošním roce oslaví 800 let od svého vzniku. S vedením města jsme absolvovali několik jednání, při kterých jsme si vyjasnili a narovnali vloni nejasnou situaci ohledně vzájemných vztahů a podpory. Vše nyní směřuje k oboustranné spolupráci a podpoře Města Příbram pro naši soutěž, za což bychom zastupitelům města rádi poděkovali. Také hejtman Středočeského kraje, pan Miloš Petera, vidí v naší soutěži velký přínos pro region a i on převzal záštitu nad naší soutěží.
 
  37. SVK Rally Příbram se uskuteční v tradičním termínu. V pátek 30.9.2016, proběhne slavnostní start a představení posádek na náměstí TGM v Příbrami, součástí kterého bude i doprovodný program. Soutěž samotná pak odstartuje v sobotu 1.10.2016 ráno a cíl je plánován na neděli 2.10.2016 nedlouho po obědě. 

Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square